MENU
02126614776
Pts - Pzr: 10:00 - 21:00

Teslimat & İade

Teslimat Bilgisi :

Siparişiniz, sipariş verdiğiniz günden sonra ki maksimum 3 iş günü içerisinde MNG Kargoya teslim edilecektir. Hafta sonları ve resmi tatil süresince kargolama yapılmamaktadır. Sipariş gönderim aşamalarını Hesabım bölümündeki siparişlerim kısmından takip edebilirsiniz. 


Sipariş İptal Taleplerinizi İçin :

Siparişiniz Hazırlık aşamasında ise Eğer ürününüz henüz Kargo yetkililerine teslim edilmediyse 02126614776 müşteri hizmetlerimizi arayarak , web sitesi canlı destek bölümünden ya da info@atakan.com.tr adresine mail göndererek bildirebilirsiniz. Siparişiniz gün içerisinde iptal edilecektir.


Ücret İade Süreci : 

İade ürününüz Atakan İletişim yetkilileri tarafından incelenerek, iade şartlara uygun olup olmadığı araştırılacaktır. İade prosedürlerine uygun olan ürünlerin iadesi onaylanacak, ürün ücreti 10 iş günü içerisinde bankanıza yatırılacaktır. Bu ücretin hesabınıza yansıması banka prosedürleri gereği 7-15 iş gününü bulabilmektedir.


• Ürün(ler) orijinal ambalajı açılmamış, hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza MNG kargo ile yollanmalıdır.

• Ürünün satış faturasını mutlaka göndermeniz gerekmektedir.

• Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dâhil edilmeden, faturadaki tutar üzerinden değiştirme veya iade yapılmaktadır.

• Kusur olmaksızın bir ürünün iadesi durumunda kargo bedelsiz bir sipariş olsa dahi üye 15TL (çift kargo bedeli) ödemek zorundadır. Müşteri bu ödemeyi ayrıca yapabilir ya da ödemesinden kestirebilir.

• Müşteri, ürünün kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.Bu ürünün iade olup olmayacağının onayını Atakan İletişimin vereceğini kabul eder.


İade, Değişim Adresi :

Açık Adres : ATAKAN İLETİŞİM

Atrium AVM Zemin Kat No:203 9.Kısım Ataköy /Bakırköy /İstanbul
Tel: 02126614776